Did you know
that the one who hasn't tasted Devin currant wine does not know what love is! :)
sk en

News

Friday | 10.07.2020

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÚ WEBOVÚ STRÁNKU A ESHOP

Chystáme sa spustiť novú webovú stránku a aj nový eshop. Potešíme sa všetkým Vašim podnetom a námetom, čo by ste tam chceli nájsť.

Píšte nám PLS emailom na info@THEBENER.com

Ďakujeme

Friday | 03.07.2020

RÍBEZĽOVÝ DEVÍN SA T.R. BUDE KONAŤ NA JESEŇ

Obľúbené podujatie Ríbezľový Devín, ktoré sme po minulé roky organizovali v polovici júla, teda v čase zberu ríbezlí na Devínskej Kobyle, sa v tomto roku pre celkovú situáciu s COVID bude konať v menšom formáte v jeseni.

Ďakujeme Vám za Vaše dotazy na Facebooku / Messengeri, ale prosíme Vás radšej posielať email na info@THEBENER.com (Messenger je takmer nepoužiteľný, Vaše odkazy sú veľmi zle dostupné alebo sa stratia)

Wednesday | 01.07.2020

STÁNOK POD DEVÍNSKYM HRADOM OTVORENÝ

Náš stánok pod hradom je stále otvorený, vždy, keď je pekné počasie (okrem pondelka).

Ak nás tam nenájdete, stačí sa zastaviť neďaleko u nás vo vinárstve.

Sunday | 13.11.2016

STAROMESTSKÉ VIANOČNÉ TRHY 2016

Tak, ako po minulé roky, aj teraz nás môžete navštíviť na Staromestských vianočných trhoch na Hviezdoslavovom námestí už od 18. novembra 2016. Príďte okoštovať nové vínko v našej kolekcii - Starodevínsky ríbezlák, sladké vínko asi rovnaké, ako ho robili naši dedovia.

A samozrejme najobľúbenejší Vianočný nápoj - VARENÝ ČIERNY RÍBEZLÁK. Pre našich každoročných štamgastov už máme pripravené aj obligatórne pollitrové poháre na poslednú rundu, aby im horúci ríbezlák vydržal čo najdlhšie po uzávierke :-)

Tuesday | 01.11.2016

SVÄTOMARTINSKÉ DNI 2016 - Sviatok bratislavského mladého vína

Bratislava nasledujúci víkend ožije svätomartinskými oslavami. Na Primaciálnom námestí sa budú od štvrtku (10. november) do soboty (12. november) konať Svätomartinské dni 2016. Milovníci dobrého vína sa môžu tešiť na ochutnávanie dobrého moku, pričom pôjde aj o prvé bratislavské vína tohtoročného zberu. Svoje celoročné úsilie, výsledky umu vinárov, ale aj tohoročnej prírody predstavia vinári z Rače, Nového Mesta, Vajnor a Devína.

Ide v poradí už o deviaty ročník podujatia, ktoré obyvatelia, ale aj návštevníci slovenskej metropoly poznajú z minulosti ako Sviatok mladého vína. Nie je to len oslava výsledkov úsilia bratislavských vinárov, ale samospráva chce týmto sviatkom zároveň posilňovať historické vedomie Bratislavčanov k vlastným tradíciám.

«« first page « previous page [ 1 / 4 ] next page » last page »»
Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB
Producer: