Vedeli ste...
že v 18. storočí bol založený cech devínskych vinohradníkov, ktorého štatút podpísal v roku 1749 gróf Mikuláš Pálffy.V roku 1831 postavil cech vo viniciach kaplnku Sv. Urbana.

Úvod

Prajeme Vám príjemného Valentína 2017.

Oslaďte svojej drahej/-mu Valentína tým najpríjemnejším spôsobom :-)

Uľahčí Vám to zľava až 16% so zľavovým kupónom "Valentin-2017". Kupón platný do 28.2.2017, min.nákup 15 eur, zľava 13% + ďalšie 3% za platbu online + ďalších 5% pre registrovaných zákazníkov, teda spolu až 21%.

A nezabudnite sa prihlásiť k odberu oznamov v našom SMS-info oznamovateli (vínový button s hlásnou trúbou hore napravo) v skupinách "Novinky" alebo "Akcie" a dostanete oznam o najnovšom dianí Devínskeho ríbezláku. Najlepšie, keď si stiahnete a aktivujete mobilnú apku SMS-info na GooglePlay.

____________________________________________________

K Devínu už dlhé roky popri Devínskom hrade a Devínskej Kobyle neodmysliteľne patrí aj devínsky ríbezlák - tradičné lokálne ríbezľové víno vyrobené z červených a čiernych ríbezlí. Mnohí pamätníci spomínajú na posedenia pri fľaši vo viechach v Devíne (napr. u pána Heribana), predaj ríbezláku pod Devínskym hradom v malých fľaškách, na viechu v Karlovej Vsi, či ochutnávku na Obchodnej ulici. Sme radi, že sa tradícia devínskeho ríbezláku znova obnovuje. Teší nás aj to, že devínske pivnice už po 3. rok mohli privítať vinárov a milovníkov vína v rámci Malokarpatskej vínnej cesty.

Viac o našom ríbezľovom víne...

home-viecha-box-v01 Ponuka našich vín

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB
Výrobca: