Vedeli ste...
o možnosti ochutnávky tradičného ríbezľového vína v novootvorenej vieche pod Devínskym hradom?
sk en

Úvodom

Devínsky festival vína

Už túto sobotu 13. mája 2017 máte príležitosť pochutnať si na vínkach z Devína, Bratislavy a malokarpatského regiónu. Desiatky vinárov a kulinárskych špecialít od 10:00 až do večera 22:00. Jedinečná príležitosť porovnať vínka a ríbezláky zo širokého okolia Devína.

A ak by ste náhodou nestíhali, pripravili sme Vám zľavový kupón na zľavu až 23% v našom e-shope - stačí vložiť kód "Vina-Devina" (zľava 23% je spolu so zľavou pre registrovaných návštevníkov a pri platbe online)

_________________________________________

Zlatá a strieborná medaila

na Great American Wine Competition 2017

pre naše Devínske čierne polosladké a Netradičný ríbezlák.
 
Samozrejme sa veľmi tešíme. Tešte sa s nami a okoštujte, či sa americkí a medzinárodní odborníci naozaj nemýlili - až dokonca apríla 2017 si môžete aj víťazné vínka kúpiť s až 23% zľavou s kupónom "Great-American-2017". Kupón platný do 30.4.2017, min.nákup 5 eur, zľava 15% + ďalšie 3% za platbu online + ďalších 5% pre registrovaných zákazníkov, teda spolu zľava až 23%.

A nezabudnite sa prihlásiť k odberu oznamov v našom SMS-info oznamovateli (vínový button s hlásnou trúbou hore napravo) v skupinách "Novinky" alebo "Akcie" a dostanete oznam o najnovšom dianí Devínskeho ríbezláku. Najlepšie, keď si stiahnete a aktivujete mobilnú apku SMS-info na GooglePlay.

____________________________________________________

K Devínu už dlhé roky popri Devínskom hrade a Devínskej Kobyle neodmysliteľne patrí aj devínsky ríbezlák - tradičné lokálne ríbezľové víno vyrobené z červených a čiernych ríbezlí. Mnohí pamätníci spomínajú na posedenia pri fľaši vo viechach v Devíne (napr. u pána Heribana), predaj ríbezláku pod Devínskym hradom v malých fľaškách, na viechu v Karlovej Vsi, či ochutnávku na Obchodnej ulici. Sme radi, že sa tradícia devínskeho ríbezláku znova obnovuje. Teší nás aj to, že devínske pivnice už po 3. rok mohli privítať vinárov a milovníkov vína v rámci Malokarpatskej vínnej cesty.

Viac o našom ríbezľovom víne...

home-viecha-box-v01 Ponuka našich vín

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB
Výrobca: