Vedeli ste...
že devínsky ríbezlák získal vo vinárskych súťažiach významné ocenenia? Napríklad ríbezľový vermut Aloisa Sonntaga získal zlatú medailu na výstave v Paríži.
sk en

Novinky

Nedeľa | 13.11.2016

STAROMESTSKÉ VIANOČNÉ TRHY 2016

Tak, ako po minulé roky, aj teraz nás môžete navštíviť na Staromestských vianočných trhoch na Hviezdoslavovom námestí už od 18. novembra 2016. Príďte okoštovať nové vínko v našej kolekcii - Starodevínsky ríbezlák, sladké vínko asi rovnaké, ako ho robili naši dedovia.

A samozrejme najobľúbenejší Vianočný nápoj - VARENÝ ČIERNY RÍBEZLÁK. Pre našich každoročných štamgastov už máme pripravené aj obligatórne pollitrové poháre na poslednú rundu, aby im horúci ríbezlák vydržal čo najdlhšie po uzávierke :-)

Utorok | 01.11.2016

SVÄTOMARTINSKÉ DNI 2016 - Sviatok bratislavského mladého vína

Bratislava nasledujúci víkend ožije svätomartinskými oslavami. Na Primaciálnom námestí sa budú od štvrtku (10. november) do soboty (12. november) konať Svätomartinské dni 2016. Milovníci dobrého vína sa môžu tešiť na ochutnávanie dobrého moku, pričom pôjde aj o prvé bratislavské vína tohtoročného zberu. Svoje celoročné úsilie, výsledky umu vinárov, ale aj tohoročnej prírody predstavia vinári z Rače, Nového Mesta, Vajnor a Devína.

Ide v poradí už o deviaty ročník podujatia, ktoré obyvatelia, ale aj návštevníci slovenskej metropoly poznajú z minulosti ako Sviatok mladého vína. Nie je to len oslava výsledkov úsilia bratislavských vinárov, ale samospráva chce týmto sviatkom zároveň posilňovať historické vedomie Bratislavčanov k vlastným tradíciám.

Štvrtok | 13.10.2016

DEVÍNSKY FESTIVAL VÍNA 5.11.2016

Pozývame Vás na 2. Devínsky festival vína v sobotu 5. novembra 2016 od 10:00 hod. do vecera 22:00 hod. Vína z Devína a celého regiónu, ako aj slávneho devínskeho ríbezláku s občerstvením a kultúrnym programom.

Nad festivalom prevzal záštitu primátor Bratislavy pán Ivo Nesrovnal.

Prvýkrát tu nájdete popri vínach slovenských vinárov aj vína vinárov z Rakúska a Maďarska.

Nedeľa | 20.03.2016

VYLEPŠENÝ WEB A E-SHOP

Vylepšili sme pre Vás náš e-shop - zjednodušili sme on-line platby a vychytali sme viacero nepríjemných chrobáčikov (bug-ov :-) ), ktorí boli roztrúsení v kóde programu.

A najmä je celá stránka teraz zabezpečená SSL certifikátom, teda všetky Vaše údaje a nákupy sú bezpečné ako archívne vína v dedkovej pivnici.

Ak predsa ešte nájdete nejakú chybičku alebo Vás napadne, čo by sa mohlo zlepšiť, napíšte nám na info@devinsky-ribezlak.sk - každý Váš návrh odmeníme  (nechajte sa prekvapiť).

Piatok | 25.12.2015

ŠUMIVÝ RÍBEZLÁK V E-SHOPE

Do nášho e-shopu sme zaradili červený a čierny ríbezľový šampus - narýchlo, na žiadosť viacerých z Vás. Môžete si ho kúpiť aj v našom stánku na Hviezdoslavovom námestí. Od druhej polovice januára budú obidva šumivé ríbezláky bežne dostupné aj u našich predajcov

«« na začiatok « naspäť [ 1 / 4 ] ďalej » na koniec »»
Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB
Výrobca: